czwartek, 6 grudnia 2018

Dzisiaj wszyscy jesteśmy św. MikołajamiGłośnym dobry wieczór a także z wielki uśmiechem na ustach witam Was bardzo serdecznie w to piękne mikołajkowe popołudnie. Tak to już dzisiaj. To już Mikołajki. Jeden z moich ulubionych dni w ciągu roku. Zaraz po moich urodzinach i świętach Bożego Narodzenia.  Dzień w którym na wszystkich buziach i tych małych i tych duży powinien zagościć uśmiech. Ja od rana uśmiecham się praktycznie non stop. Mikołaj w tym roku wręcz obsypał mnie prezentami. Co dostałam? Prawie wszystko to o czym marzyłam. Co dokładnie dowiecie się niedługo, bo tutaj na blogu planuję opublikować post ze wszystkimi prezentami jakie dostałam na Mikołajki. Myślę, że pojawi się on w sobotę, bym mogła na spokojnie wszystko przygotować. Chyba, że będę tak zdeterminowana, że pojawi się on jutro :-) 

A dzisiaj przychodzę do Was z nietypowym wpisem. Chciałabym przybliżyć Wam pewną piękną akcję na rzecz pomocy dzieciom. Dzisiaj wszyscy możemy być Świętymi Mikołajami. Dlaczego? Już Wam tłumaczę. Czytajcie uważnie ;-)


6 grudnia o godz. 18:45 dołącz do akcji i bądź z nami. 

To prosty gest! Już po raz piętnasty zobaczymy charytatywny Mikołajkowy Blok Reklamowy. Celem akcji Telewizji POLSAT i Biura Reklamy Polsat Media jest pomoc chorym dzieciom - podopiecznym Fundacji Polsat.

Specjalny blok reklamowy będzie emitowany na antenie Telewizji POLSAT, w telewizji internetowej IPLA oraz na stronie Polsat.pl. Podczas poprzednich 14. edycji Mikołajkowego Bloku Reklamowego udało się zebrać ponad 17,5 miliona złotych. Do dziś Fundacja Polsat objęła swoją pomocą ponad 33 tysiące dzieci.
To jubileuszowa, piętnasta edycja Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Wpływy z akcji Telewizji POLSAT i Biura Reklamy Polsat Media, obliczone na podstawie wyników oglądalności, przekazane zostaną w całości na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.
Ponownie w rolę Świętego Mikołaja wciela się wybitny aktor Krzysztof Kowalewski. W tym roku wspomogą go dziennikarze redakcji Wydarzeń, Polsat News i Polsat Sport oraz gwiazdy produkcji znanych z anteny Telewizji POLSAT. Będą to: Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki - Dorota Gawryluk, a także Paulina Chylewska, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Sienkiewicz, Magdalena Stużyńska-Brauer, Aneta Zając, Katarzyna Skrzynecka, Jarosław Gugała, Bogdan Rymanowski, Maciej Dowbor, Paweł Królikowski i Bartosz Kwiatek.
- Mikołajkowy Blok Reklamowy to już przedświąteczna tradycja. 
Tradycja, która sprawia, że nie wychodząc z domu możemy stać się Świętym Mikołajem i w prosty sposób pomóc chorym dzieciom. Niezmiennie, 6 grudnia o godzinie 18:45 możemy zrobić ten prosty gest. Wystarczy usiąść przed telewizorem, a im wyższe wyniki oglądalności tym więcej pieniędzy zbierzemy na wsparcie potrzebujących - mówi Krystyna Aldridge-Holc, Prezes Fundacji Polsat.
Od 21 listopada Telewizja POLSAT oraz stacje z Grupy Polsat w specjalnie przygotowanych ogłoszeniach będą zapraszać widzów do oglądania Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Dodatkowo zapowiedzi będą emitowane w telewizji internetowej IPLA oraz w radiu MUZO.FM.
Kampania została zrealizowana przez Telewizję POLSAT, reżyserami spotów byli Michał Konwicki i Jacek Siut, animacje przygotowało Studio Produkcyjne Orka, natomiast producentem był Krzysztof Hansz.
Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu dwóch lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 33 378 małych pacjentów i wsparła finansowo 1 211 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 230 117 406,85 złotych.„Razem z Nami możesz pomóc, moc jest wielka w nas”

Wystarczy tak niewiele. Wieczór, godzina 18:45, włączenie telewizora na kanale Polsat. Nic więcej. Tyle. Aż tyle. By pomóc. 

❤❤❤

PS. Oglądajmy i pomagajmy.

10 komentarzy:

 1. Oh, szkoda że nie dodałas tego postu wczoraj, bo ja na śmierć o tym zapomniałam! Nie oglądam Polsatu, ale to bym z chęcią włączyła! Post warty uwagi, szacun :D
  www.wymalovana.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety w środę zepsuł mi się Internet i nie dałam rady go dodać.
   Dziękuję, o takich akacjach warto pisać :)
   pozdrawiam

   Usuń
 2. Ja co roku biorę udział w tej akcji !
  Jeżeli trzeba zrobić tak niewiele aby pomóc, to dlaczego nie, każda pomoc się liczy ;)
  Pozdrawiam serdecznie
  http://fashionismaio15.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo mnie to cieszy :)
   zgadzam się, to przecież nic nas nie kosztuje :) wystarczy włączyć tv :)
   ja także pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 3. Rzeczywiście stało się to swego rodzaju tradycją :) Ja niestety w domu nawet nie byłam o tej godzinie.

  Pozdrawiam
  Sara's City

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie tak :) szkoda, może za rok Ci się uda :)

   Usuń
 4. Barzdo lubie tę akcję :-) Niestety w tym roku się nie udało- od 18:00 siedzialam na zajęciach na uczelni...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szkoda, ale pocieszę Cię faktem że masz jeszcze szansę- 25 grudnia na TVP1 będzie reklama dzieciom :)

   Usuń
 5. Świetna akcja ;) To tak nie wiele, a naprawdę może komuś pomóc.

  OdpowiedzUsuń

Witaj, cieszę się, że tutaj jesteś i bierzesz udział w komentarzowej konwersacji. Jednak pamiętaj o jednym: Jeśli jesteś blogerem liczę na to, że napiszesz więcej jak jedno słowo. Dziękuję Ci za poświęcony czas. Odwiedzam blogi komentujących.

POLECANE WPISY