wtorek, 15 sierpnia 2017

buszująca w zbożu


Witajcie!
Jak spędzacie długi sierpniowy weekend? Ja aktywnie- w sobotę  byłam na meczu , w niedzielę - na chmielakach nadwiślańskich w gminie Wilków niedaleko Kazimierza Dolnego. Fajne imprezy, dobra muzyka ( koncert Libera )  i co  najbardziej uwielbiane przeze mnie -przepyszne jedzenie ;-)
         
 Stylóweczka i fotki zrobione na początku sierpnia jak jeszcze zboże czekało na żniwa. Specjalnie trzymałam te zdjątka by dodać je dzisiaj w tym jakże szczególnym dniu Wniebowzięcia NMP.Święta ziół,zbóż , kwiatów itp :-)
         


        Lecimy ze stylówką

 Szary prążkowany topik z golfikiem połączyłam ze spódniczką z falbaną w kolorze baby blue. Rockowego charakteru dodają espadryle ze złotymi ćwiekami. Prosto, skromnie i przede wszystkim wygodnie :-)  to u mnie podstawa.
                               Jeśli chodzi o to jakiego tuszu używam do rzęs i jakiej pomadki, postaram się jeszcze w tym tygodniu nagrać Wam filmiki na snapie z dokładną recenzją ;-) bądźcie czujni :-)

spódniczka - Sinsay
top - House
espadryle - czasnabuty.pl

  
                                                                                                                  buziaki ! pozdrawiam
                                                                                                       
                                                                                                                            Iwetta Ż.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj, cieszę się, że tutaj jesteś i bierzesz udział w komentarzowej konwersacji. Jednak pamiętaj o jednym: Jeśli jesteś blogerem liczę na to, że napiszesz więcej jak jedno słowo. Dziękuję Ci za poświęcony czas. Odwiedzam blogi komentujących.

POLECANE WPISY