sobota, 15 lipca 2017

Kwiaty we włosach...Hejka!

Witam Was bardzo serdecznie po krótkiej  przerwie. I mamy już połowę lipca. Ale czas zapierdziela. Kurde zaraz lato się skończy 😪 Ale zanim to nastąpi trzeba wykorzystać je w 100 %.Nie wiem jak Wy, ale ja prawie w ogóle nie czuję tego letniego klimatu. Może dlatego, że pogoda taka kapryśna. Dopiero słoneczko już za parę minut burza. Oszaleć można. Ale w poprawie humoru mają nam pomóc właśnie takie wakacyjne muzyczne kawałki jaki załączyłam na początku tego posta.

 A zatem przejdźmy do stylizacji.  Główne skrzypce w tym outficie gra wianek z różowych kwiatów który kupiłam w tym tygodniu w H&M. Od dawna podobały mi się tego rodzaju ozdoby do włosów. W połączeniu ze zwiewną spódniczką i pudrowym topem wygląda lekko i świeżo. Z racji tego, że zdjecia robiłam wieczorem uzupełniłam stylizację kremowym kardiganem. Mięciutki i w miarę ciepły. Doskonale pasuje do stylu boho.


Stylizacja
 top - KiK Textil  
 spódniczka - Cropp 
kardigan - Sinsay
plecak- zwykły stacjonarny sklep
 okulary - Sinsay
wianek- H&M


Do następnego!!!!

2 komentarze:

Witaj, cieszę się, że tutaj jesteś i bierzesz udział w komentarzowej konwersacji. Jednak pamiętaj o jednym: Jeśli jesteś blogerem liczę na to, że napiszesz więcej jak jedno słowo. Dziękuję Ci za poświęcony czas. Odwiedzam blogi komentujących.

POLECANE WPISY