O MNIE
Zafascynowana Francją, tajnikami domowych ciast, zakochana po uszy w piosenkach Eda Sheerana i Joe Dassina, zauroczona wierszami Szymborskiej i Poświatowskiej , Lubelanka z krwi i kości, ciemnowłosa blondynka o niebieskich oczach. 

Witajcie, z tej strony Iwetta Żelaznowska. Mam 22 lata, 175 cm wzrostu i zazwyczaj uśmiech od ucha do ucha. Skąd u mnie pomysł na założenie bloga? Ot stąd, że pewnego dnia a mianowicie 8 czerwca 2017 roku zadałam sobie jedno pytanie: Dziewczyno! Uwielbiasz modę, dlaczego nie zaczniesz tego traktować jako swojego hobby i nie stworzysz własnego kącika w blogosferze? Przyznam Wam szczerze, że nawet wcześniej o tym myślałam, ale zawsze było jakieś " ale". A to szkoła, a to nauka, a to kompleksy. W 2017 roku skończyłam liceum, czułam, że nie mam co robić. Bloga od podstaw stworzyłam sama, czasami podpytywałam blogerów o różne rzeczy, ale ogólnie rzecz ujmując " Moja szafa, modna szafa" to projekt mojego autorstwa. Nazwę bloga wymyśliła moja siostra, za co jestem jej wdzięczna, bo dość łatwo zapada w pamięć, a i mały rym mamy ;-) Co znajdziecie na moim blogu? Dużo stylizacji i moc inspiracji. Nie zabraknie też tematów z życia wziętych. Na tym blogu jestem sobą i już z tego miejsca proszę Was byście sami byli zawsze najlepszą wersją samego siebie. Bo to jest najpiękniejsze co możecie sobie zafundować. Być sobą, nikogo nie udawać, dać szansę ludziom pokochać Was takimi jakimi jesteście naprawdę. I tego się trzymajmy!

2 komentarze:

Hej, dzięki za każdy komentarz! To dla mnie ogromna motywacja do dalszego blogowania. Jeśli jednak już postanowiasz skomentować mój post trzymaj się jednej zasady: szanuj moją pracę. Jeśli jesteś blogerem jestem pewna, że stać Cię na więcej niż jedno słowo. Nie bawię się w obs/obs , kom/ kom. Uszanuj to! ;-) Jeśli spodoba mi się Twój blog z pewnością sama Cię odwiedzę.

POLECANE WPISY